Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
HMC453ST89TR
Hersteller:
Paket:
SOT-89
Charge:
-
Beschreibung:
IC AMP CDMA 400MHZ-2.2GHZ SOT89
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 725mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-89 |
| Series | - |
| Package / Case | TO-243AA |
| Voltage - Supply | 5V |
| Test Frequency | 400MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 400MHz ~ 2.2GHz |
| Noise Figure | 9dB |
| P1dB | 32.5dBm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| RF Type | CDMA, GSM, WCDMA |
| Gain | 20.5dB |
| Base Product Number | HMC453 |