HMJ325KC7475MMHPE
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
HMJ325KC7475MMHPE
Hersteller:
Taiyo Yuden
Beschreibung:
CAP CER 4.7UF 100V X7S 1210
Auf Lager : 1050
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive, SMPS Filtering, Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient X7S
Product Status Not For New Designs
Ratings AEC-Q200
Series M
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.110" (2.80mm)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 4.7 µF