Essentra Components
Produkt-Nr.:
HMSP-TM-12-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BRD SPT SNAP FIT THR STUD 3/4"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4275
$0.4275
5
$0.3667
$1.8335
10
$0.3059
$3.059
25
$0.28766
$7.1915
50
$0.2755
$13.775
100
$0.24491
$24.491
250
$0.232674
$58.1685
500
$0.220419
$110.2095
1000
$0.208183
$208.183
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Threaded Stud |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, HMSP-TM |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Length - Overall | 1.129" (28.67mm) |
| Between Board Height | 0.750" (19.05mm) 3/4" |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Fit |
| Support Hole Diameter | 0.152" (3.86mm) |
| Features | 6-32 Thread |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | HMSP-TM |