HPC 5020NF-1R0Y
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
HPC 5020NF-1R0Y
Paket:
2020
Beschreibung:
1.0 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Auf Lager : 5000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 4.1 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2020
Ratings -
DC Resistance (DCR) 20mOhm
Inductance 1 µH