HPZR-C63-QX
Nexperia USA Inc.
Produkt-Nr.:
HPZR-C63-QX
Hersteller:
Nexperia USA Inc.
Paket:
SOD-123W
Beschreibung:
HPZR-C63-Q/SOD123W/SOD2
Auf Lager : 3000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 175°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123W
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 54 V
Series Automotive, AEC-Q101, HPZR-Q
Package / Case SOD-123W
Power - Max 682 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 100 mA
Mfr Nexperia USA Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 63 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 72.08 Ohms