FDK America, Inc., a member of Fujitsu Group
Produkt-Nr.:
HR-4UTCEX(4B)
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUJITSU AAA SIZE MIN. 750MAH 4PC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.773
$10.773
40
$8.91575
$356.63
80
$7.812211
$624.97688
120
$7.370888
$884.50656
280
$6.841226
$1915.54328
520
$6.443992
$3350.87584
1000
$6.090906
$6090.906
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Standard Charge Current | - |
| Termination Style | Button Top (Extending) |
| Discharge Rate | - |
| Battery Cell Size | AAA |
| Voltage - Rated | 1.2 V |
| Size / Dimension | 0.41" Dia x 1.75" H (10.5mm x 44.5mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | - |
| Capacity | 750mAh |
| Standard Charge Time | - |
| Battery Chemistry | Nickel Metal Hydride |
| Shipping Info | - |
| Mfr | FDK America, Inc., a member of Fujitsu Group |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |