HR2880-9RG
Bel Power Solutions
Produkt-Nr.:
HR2880-9RG
Beschreibung:
DC/DC CONVERTER 48V 288W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 71°C
Applications ITE (Commercial), Railway
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 150V
Voltage - Output 4 -
Approval Agency cCSAus, CE, TUV
Voltage - Output 1 48V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.34" L x 3.94" W x 2.36" H (171.0mm x 100.0mm x 60.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 4A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 16.8V
Series Melcher HR (192W)
Power (Watts) 288W
Type Enclosed, Conformal Coated
Efficiency 93%