Essentra Components
Produkt-Nr.:
HR8U-1/2
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SPIRAL WRAP 1/2" X 100' BLACK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$83.5145
$83.5145
5
$78.2971
$391.4855
10
$73.07685
$730.7685
20
$69.42315
$1388.463
50
$67.85698
$3392.849
100
$66.29119
$6629.119
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyethylene (PE) |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Harness |
| Series | Richco, HR |
| Type | Spiral Wrap |
| Length | 100' (30.48m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | - |
| Environment Protection | UV Stabilized |
| Mfr | Essentra Components |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | 0.500" (12.70mm) |
| Abrasion Protection | - |
| Diameter - Inside, Expanded | 3.500" (88.90mm) |
| Wall Thickness | 0.060" (1.52mm) |
| Features | Crush Resistant |
| Package | Bulk |
| Width | - |
| Base Product Number | HR8U |
| Heat Protection | - |