HSA10150RJ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HSA10150RJ
Beschreibung:
RES CHAS MNT 150 OHM 5% 16W
Auf Lager : 131
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 150 Ohms
Series HS, CGS
Power (Watts) 16W