HSA25R33J
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HSA25R33J
Beschreibung:
RES CHAS MNT 0.33 OHM 5% 25W
Auf Lager : 162
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.591" (15.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.142" L x 1.102" W (29.00mm x 28.00mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 330 mOhms
Series HS, CGS
Power (Watts) 25W