HSA5033R2F
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HSA5033R2F
Beschreibung:
RES CHAS MNT 33.2 OHM 1% 50W
Auf Lager : 200
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.669" (17.00mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 33.2 Ohms
Series HS, CGS
Power (Watts) 50W