HSA51K5J
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HSA51K5J
Beschreibung:
RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 10W
Auf Lager : 17
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.354" (9.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 1.5 kOhms
Series HS, CGS
Power (Watts) 10W