HSA5600RJ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HSA5600RJ
Beschreibung:
RES CHAS MNT 600 OHM 5% 10W
Auf Lager : 385
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.354" (9.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 600 Ohms
Series HS, CGS
Power (Watts) 10W