HSC200R13J
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HSC200R13J
Beschreibung:
RES CHAS MNT 0.13 OHM 5% 200W
Auf Lager : 11
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.654" (42.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 3.543" L x 2.874" W (90.00mm x 73.00mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 130 mOhms
Series HS, CGS
Power (Watts) 200W