HSC3001K0J
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HSC3001K0J
Beschreibung:
RES CHAS MNT 1K OHM 5% 300W
Auf Lager : 92
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.654" (42.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 5.039" L x 2.874" W (128.00mm x 73.00mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 1 kOhms
Series HS, CGS
Power (Watts) 300W