HSC30033RJ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HSC30033RJ
Beschreibung:
RES CHAS MNT 33 OHM 5% 300W
Auf Lager : 433
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.654" (42.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 5.000" L x 2.811" W (127.00mm x 71.40mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 33 Ohms
Series HS, CGS
Power (Watts) 300W