HSC300R15J
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HSC300R15J
Beschreibung:
HSC300 R15 5%
Auf Lager : 12
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.654" (42.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 5.039" L x 2.874" W (128.00mm x 73.00mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 150 mOhms
Series HS
Power (Watts) 300W