HSC7533KJ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HSC7533KJ
Beschreibung:
RES CHAS MNT 33K OHM 5% 75W
Auf Lager : 63
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.024" (26.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.929" L x 1.870" W (49.00mm x 47.50mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 33 kOhms
Series HS, CGS
Power (Watts) 75W