HSF-50-19-B-F
Wakefield-Vette
Produkt-Nr.:
HSF-50-19-B-F
Hersteller:
Wakefield-Vette
Beschreibung:
FANSINK 5VDC 50X50X18.5MM
Auf Lager : 38
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Shape Square, Fins
Material Aluminum Alloy
Product Status Active
Fin Height 1.555" (39.50mm)
Series HSF
Thermal Resistance @ Forced Air Flow -
Type Top Mount
Length 1.969" (50.00mm)
Mfr Wakefield-Vette
Thermal Resistance @ Natural 1.31°C/W
Material Finish Black Anodized
Package Bulk
Attachment Method Clip
Width 1.969" (50.00mm)