HSF-50-30-B-F
Wakefield-Vette
Produkt-Nr.:
HSF-50-30-B-F
Beschreibung:
FANSINK 5VDC 50X50X29.5MM
Auf Lager : 48
Product Status Active
Fin Height 1.083" (27.50mm)
Type Top Mount
Length 1.969" (50.00mm)
Mfr Wakefield-Vette
Thermal Resistance @ Natural 0.77°C/W
Attachment Method Clip
Width 1.969" (50.00mm)