HSF-55-30-B-F
Wakefield-Vette
Produkt-Nr.:
HSF-55-30-B-F
Hersteller:
Wakefield-Vette
Beschreibung:
FANSINK 12VDC 55X55X30.1MM
Auf Lager : 46
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Shape Square, Fins
Material Aluminum Alloy
Product Status Active
Fin Height 1.067" (27.10mm)
Series HSF
Thermal Resistance @ Forced Air Flow -
Type Top Mount
Length 2.165" (55.00mm)
Mfr Wakefield-Vette
Thermal Resistance @ Natural 0.70°C/W
Material Finish Black Anodized
Package Bulk
Attachment Method Clip
Width 2.165" (55.00mm)