HSF-55-45-B-F
Wakefield-Vette
Produkt-Nr.:
HSF-55-45-B-F
Beschreibung:
FANSINK 12VDC 55X55X45.1MM
Auf Lager : 40
Product Status Active
Fin Height 1.776" (45.10mm)
Type Top Mount
Length 2.165" (55.00mm)
Mfr Wakefield-Vette
Thermal Resistance @ Natural 0.51°C/W
Attachment Method Clip
Width 2.165" (55.00mm)