Broadcom Limited
Produkt-Nr.:
HSMF-A222-A00J1
Hersteller:
Paket:
4-PLCC
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
LED AMBER/RED CLEAR 4PLCC SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.7695
$0.7695
10
$0.50445
$5.0445
100
$0.33041
$33.041
1000
$0.260832
$260.832
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | 590nm Amber, 626nm Red |
| Configuration | Independent |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | Amber, Red |
| Current - Test | 20mA Amber, 20mA Red |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Millicandela Rating | 80mcd Amber, 80mcd Red |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 2.10mm |
| Supplier Device Package | 4-PLCC |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Series | - |
| Package / Case | 4-PLCC |
| Mfr | Broadcom Limited |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.9V Amber, 1.9V Red |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 592nm Amber, 635nm Red |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Size | 2.20mm Dia |
| Base Product Number | HSMF-A222 |