Essentra Components
Produkt-Nr.:
HURC-3-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLIP U-TYPE NATURAL PUSH IN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.209
$0.209
10
$0.17385
$1.7385
25
$0.15428
$3.857
50
$0.14402
$7.201
100
$0.133665
$13.3665
250
$0.118256
$29.564
500
$0.113107
$56.5535
1000
$0.092549
$92.549
2500
$0.084835
$212.0875
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.125" (3.18mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Push In |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Half |
| Screw Size | - |
| Series | Richco |
| Type | Clip, U-Type |
| Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Length | 0.560" (14.22mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 0.240" (6.10mm) |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | 0.240" (6.10mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.300" (7.62mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.187" (4.75mm) |
| Base Product Number | HURC |