HV1825Y272KXHATHV
Vishay Vitramon
Produkt-Nr.:
HV1825Y272KXHATHV
Hersteller:
Vishay Vitramon
Beschreibung:
CAP CER 2700PF 3KV X7R 1825
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings -
Series HV
Package / Case 1825 (4564 Metric)
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 2700 pF