HVCC153Y6P202MEAX
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
HVCC153Y6P202MEAX
Beschreibung:
CAP CER 2000PF 15KV Y6P RADIAL
Auf Lager : 3500
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.906" (23.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.492" (12.50mm)
Voltage - Rated 15000V (15kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.750" Dia (19.00mm)
Capacitance 2000 pF