Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
HVP-L-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE HOLDER 480V 30A BARRIER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$13.2715
$13.2715
5
$12.2512
$61.256
10
$11.22995
$112.2995
50
$9.69855
$484.9275
100
$8.167245
$816.7245
250
$7.65681
$1914.2025
500
$6.891129
$3445.5645
1000
$6.635902
$6635.902
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Solder, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Current Rating (Amps) | 30 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Orientation | Horizontal and Vertical |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm) |
| Series | HVP |
| For Use With/Related Products | 3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20) |
| Voltage | 480V |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |