HVR20D470KJ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HVR20D470KJ
Beschreibung:
RES CHAS MNT 470K OHM 5% 30W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.846" Dia x 5.512" L (21.50mm x 140.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Last Time Buy
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 470 kOhms
Series HVR, CGS
Power (Watts) 30W