HVR2500008453FR500
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
HVR2500008453FR500
Beschreibung:
RES 845K OHM 1/4W 1% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 845 kOhms
Series HVR25
Power (Watts) 0.25W, 1/4W