HVR30D50MK
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HVR30D50MK
Beschreibung:
RES CHAS MNT 50M OHM 10% 50W
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 1.181" Dia x 5.512" L (30.00mm x 140.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Last Time Buy
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 50 MOhms
Series HVR, CGS
Power (Watts) 50W