HVR50B80MK
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HVR50B80MK
Beschreibung:
RES CHAS MNT 80M OHM 10% 100W
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 1.205" Dia x 9.449" L (30.60mm x 240.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Last Time Buy
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 80 MOhms
Series HVR, CGS
Power (Watts) 100W