HVR50D7M5F
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HVR50D7M5F
Beschreibung:
RES CHAS MNT 7.5M OHM 1% 100W
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 1.181" Dia x 10.236" L (30.00mm x 260.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Last Time Buy
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 7.5 MOhms
Series HVR, CGS
Power (Watts) 100W