HVR50D92KK
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HVR50D92KK
Beschreibung:
RES CHAS MNT 92K OHM 10% 100W
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 1.181" Dia x 10.236" L (30.00mm x 260.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Last Time Buy
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 92 kOhms
Series HVR, CGS
Power (Watts) 100W