HW15A0520000G
Amphenol Anytek
Produkt-Nr.:
HW15A0520000G
Beschreibung:
TERM BLOCK PLUG 15POS STR 7.5MM
Benutzer handbuch
Insulation Height 0.591" (15.00mm)
Number of Levels 1
Current - UL 10 A
Wire Gauge or Range - AWG 12-26 AWG
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Color Green
Type Plug, Female Sockets
Voltage - UL 300 V
Pitch 0.295" (7.50mm)