HW22B0800000G
Amphenol Anytek
Produkt-Nr.:
HW22B0800000G
Beschreibung:
TERM BLOCK PLUG 22POS STR 2.5MM
Benutzer handbuch
Insulation Height 0.465" (11.80mm)
Number of Levels 1
Current - UL 4 A
Wire Gauge or Range - mm² -
Wire Gauge or Range - AWG 20-28 AWG
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Positions Per Level 22
Number of Positions 22
Color Green
Wire Strip Length 7-8mm
Type Plug, Female Sockets
Voltage - UL 150 V
Pitch 0.098" (2.50mm)