IB086-KMKM-8.0IN
Amphenol Times Microwave Systems
Produkt-Nr.:
IB086-KMKM-8.0IN
Beschreibung:
CBL ASSY 2.92MM PLUG TO PLUG 8"
Auf Lager : 17
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -60°C ~ 125°C
Cable Type 0.086" Flexible Cable
2nd Contact Gender Male
1st Connector 2.92mm Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Blue
2nd Connector 2.92mm Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series INSTABEND™
Length 8.000" (203.20mm)
Mfr Amphenol Times Microwave Systems
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style 2.92mm to 2.92mm
Features -
Package Bag
Frequency - Max 62 GHz