IB086-SMSM-12.0IN
Amphenol Times Microwave Systems
Produkt-Nr.:
IB086-SMSM-12.0IN
Beschreibung:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 12"
Auf Lager : 12
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -60°C ~ 125°C
Cable Type 0.086" Flexible Cable
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Blue
2nd Connector SMA Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series INSTABEND™
Length 12.00" (304.80mm)
Mfr Amphenol Times Microwave Systems
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style SMA to SMA
Features -
Package Bag
Frequency - Max 62 GHz