IB141-SMSM-18.00I
Amphenol Times Microwave Systems
Produkt-Nr.:
IB141-SMSM-18.00I
Beschreibung:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 18"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Cable Type -
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Blue
2nd Connector SMA Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series IB141
Length 18.00" (457.20mm)
Mfr Amphenol Times Microwave Systems
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style SMA to SMA
Features -
Package Bag
Frequency - Max 27 GHz