Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
ID1A-6S-2.54SF(81)
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN SIM CARD HINGED TYPE R/A
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.926
$2.926
10
$2.80915
$28.0915
25
$2.57488
$64.372
50
$2.45784
$122.892
100
$2.3408
$234.08
250
$2.0482
$512.05
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Positions | 6 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Insertion, Removal Method | Hinged Lid |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.096" (2.45mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Feature | Normal, Standard - Top |
| Ejector Side | - |
| Series | ID1A |
| Mfr | Hirose Electric Co Ltd |
| Connector Type | Connector and Ejector |
| Features | Board Guide |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Card Type | SIM Card |
| Base Product Number | ID1A |