IL-G-12S-S3C2-SA
JAE Electronics
Produkt-Nr.:
IL-G-12S-S3C2-SA
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 12POS 2.50MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Number of Rows 1
Number of Positions 12
Mfr JAE Electronics
Pitch 0.098" (2.50mm)