IL-LMPMH-7504K
Iluminar Lighting
Produkt-Nr.:
IL-LMPMH-7504K
Hersteller:
Iluminar Lighting
Beschreibung:
MH DE LAMP 750W 4K
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Type -
Voltage 5500V (Start), 230V (Operating)
Output -
Mfr Iluminar Lighting
Package Bulk
Size / Dimension 320mm x 32mm
Current 4.1 A