IL-RMCDE630-120
Iluminar Lighting
Produkt-Nr.:
IL-RMCDE630-120
Hersteller:
Iluminar Lighting
Beschreibung:
630W CMH REMTE BALLAST 120V/240V
Auf Lager : 65
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 35°C
Series -
Type Remote Ballast
Ingress Protection -
Voltage - Supply 120VAC