IL-Y-12S-S15C3
JAE Electronics
Produkt-Nr.:
IL-Y-12S-S15C3
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 12POS 1.50MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Number of Rows 1
Number of Positions 12
Color Brown
Contact Type Female Socket
Row Spacing -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series IL-Y
Note Contacts Not Included
Mfr JAE Electronics
Pitch 0.059" (1.50mm)