ILSI
Produkt-Nr.:
ILCX18-FF5F10-30.000MHZ
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.6745
$0.6745
10
$0.56525
$5.6525
50
$0.50882
$25.441
100
$0.4522
$45.22
500
$0.42959
$214.795
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Capacitance | 10pF |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | ILCX18 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | ILSI |
| Frequency | 30 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |