IMSA-13065S-2-24Y501
IRISO USA Inc.
Produkt-Nr.:
IMSA-13065S-2-24Y501
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 24POS 2.00MM
Auf Lager : 844
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Number of Rows 2
Number of Positions 24
Color Black
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.098" (2.50mm)
Mfr IRISO USA Inc.
Pitch 0.079" (2.00mm)