IMSA-13103S-12Y501
IRISO USA Inc.
Produkt-Nr.:
IMSA-13103S-12Y501
Hersteller:
IRISO USA Inc.
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 12POS 2.00MM
Auf Lager : 1319
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Number of Rows 1
Number of Positions 12
Color Black
Contact Type Female Socket
Row Spacing -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Locking Ramp
Product Status Active
Insulation Material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Series 13103S
Note Contacts Not Included
Mfr IRISO USA Inc.
Pitch 0.079" (2.00mm)