Texas Instruments
Produkt-Nr.:
INA115AU
Hersteller:
Paket:
16-SOIC
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC INST AMP 1 CIRCUIT 16SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$12.502
$12.502
10
$11.48645
$114.8645
25
$11.0105
$275.2625
100
$9.701305
$970.1305
250
$9.225146
$2306.2865
500
$8.62999
$4314.995
1000
$7.91578
$7915.78
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 1 MHz |
| Slew Rate | 0.6V/µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 2.2mA |
| Current - Input Bias | 500 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 25 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.5 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | Instrumentation |
| Current - Output / Channel | 20 mA |
| Base Product Number | INA115 |