Texas Instruments
Produkt-Nr.:
INA116PA
Hersteller:
Paket:
16-PDIP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC INST AMP 1 CIRCUIT 16DIP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$23.7215
$23.7215
10
$21.88135
$218.8135
25
$20.89772
$522.443
100
$18.684885
$1868.4885
250
$17.824394
$4456.0985
500
$16.963922
$8481.961
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 800 kHz |
| Slew Rate | 0.8V/µs |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 1mA |
| Current - Input Bias | 0.003 pA |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Series | Difet® |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 9 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | Instrumentation |
| Current - Output / Channel | 12 mA |
| Base Product Number | INA116 |