Texas Instruments
Produkt-Nr.:
INA155UA
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC INST AMP 1 CIRCUIT 8SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.192
$3.192
10
$2.86615
$28.6615
25
$2.70978
$67.7445
100
$2.348495
$234.8495
250
$2.228092
$557.023
500
$1.999256
$999.628
1000
$1.686117
$1686.117
2500
$1.601814
$4004.535
5000
$1.541594
$7707.97
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 550 kHz |
| Slew Rate | 6.5V/µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1.7mA |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 200 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | Instrumentation |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Base Product Number | INA155 |