Texas Instruments
Produkt-Nr.:
INA1620RTWR
Hersteller:
Paket:
24-WQFN (4x4)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC AUDIO 2 CIRCUIT 24WQFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.4505
$6.4505
10
$5.8311
$58.311
25
$5.55978
$138.9945
100
$4.827425
$482.7425
250
$4.610502
$1152.6255
500
$4.203693
$2101.8465
1000
$3.661281
$3661.281
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 10V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 32 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 2.6mA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 1.2 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-WQFN (4x4) |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Audio |
| Current - Output / Channel | 145 mA |
| Base Product Number | INA1620 |